Wkręć się w autyzm [2021]

Jak co roku krakowskie organizacje zajmujące się tematyką autyzmu wspólnie organizujemy podświetlenie Krakowa na niebiesko. Dlaczego na niebiesko?

Symbolem nadziei i autyzmu jest kolor niebieski i dlatego też jak każdego roku na początku kwietnia, kilka tysięcy budynków na całym świecie świeci na niebiesko. W Krakowie zaświecimy:

  • Kładka Bernatka
  • estakada Lipska-Wielicka
  • Tauron Arena Kraków
  • Galeria Kazimierz
  • Centrum Serenada
  • balon widokowy na bulwarach Wołyńskich
  • most im. Franciszka Kardynała Macharskiego

grafika do pobrania [png]

grafika do pobrania [jpg]

2021Krakow_naNiebieskoDlaAutyzmu_program_v0.4 [png]

2021Krakow_naNiebieskoDlaAutyzmu_program_v0.4 [jpg]

Fundacja Wspólnota Nadziei https://farma.org.pl/

08.04.2021 – spotkanie online z rodzicami, członkami rodzin, opiekunami mieszkańców, uczestników zajęć dziennych i oczekujących na miejsce na Farmie. 13.00
15.04.2021 – wirtualny dzień otwarty na Farmie Życia w Więckowicach – zwiedzanie ośrodka. 13.00
22.04.2021 – spotkanie online w ramach Małopolskiej Sieci Wsparcia AUTYZM – 13.00. Zapraszamy naszych partnerów oraz organizacje, placówki i przedstawicieli różnych środowisk działających na terenie Małopolski zainteresowanych dołączeniem do MSWA

Fundacja Autyzm Up https://autyzmup.org/

27.04.2021 o godzinie 20 spotkanie na kanale Facebook Czepczyński Family Foundation https://www.facebook.com/cff.edu współautorka książki „ABC Empatii” Katarzyna Muzyka-Jacheć, rozmawiać będzie o osobach w spektrum autyzmu w realiach polskiej szkoły i polskiej rzeczywistości z Katarzyną Rybicką (mamą Mateusza nastolatka w spektrum autyzmu) i Marceliną Prokop (mamą Szymona z Zespołem Aspergera, bohatera rozdziału książki „ABC Empatii”) z Fundacji Autyzm Up oraz Magdaleną Kaźmierczak pedagożką i założycielką Pyramid Educational Consultants w Polsce.

Logo w krzywych plik *.ai

Logo „wkręć się w autyzm” plik *.jpg

Logo „wkręć się w autyzm” plik *.png

Logo okrągłe „wkręć się w autyzm” plik *.png