O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych „ZACISZE”, zwane dalej „Stowarzyszeniem”, jest dobrowolnym, samorządnym, trwałym zrzeszeniem działającym w oparciu o przepisy ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. nr 79, poz. 855 z późn. zm.).

Nasze Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w dniu 12.03.2010 pod nr KRS 0000351260, a od dnia 22.10.2013 Stowarzyszenie Zacisze posiada status organizacji pożytku publicznego.

Wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi zachęcamy do zapoznania się ze Statutem Stowarzyszenia oraz prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej (Podanie zostanie rozpatrzone przez Zarząd Stowarzyszenia – o decyzji Kandydat zostanie powiadomiony e-mailowo w ciągu 7 dni od najbliższego posiedzenia Zarządu.)

Jesteśmy grupą rodziców dotkniętych chorobą Naszych dzieci, którzy postanowili się zorganizować, by Nasz głos był słyszalny. Im więcej członków będzie w Naszym Stowarzyszeniu, tym większą będziemy mieli siłę nacisku. Wszyscy wiemy jak wiele jest do zmienienia w funkcjonowaniu leczenia i terapii autyzmu. Wiemy, bo sami się z tym stykamy na co dzień. Działamy na rzecz dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju (autyzm, zespół Aspergera). Dlatego zachęcamy wszystkich rodziców do Stowarzyszenia się z nami.

Kontaktować się z nami można poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony http://zaciszeautyzmu.pl oraz do pobrania naszych ulotek

2011.11 StowarzyszenieZacisze-ulotka 2012.01 StowarzyszenieZacisze-ulotka