Niebieska Choinka 2023

6 grudnia 2023 zaczynamy kolejną edycja akcji Niebieska Choinka na Facebook. Akcję od lat wspierają ludzie dobrej woli, dzięki którym mogliśmy kontynuować Akademię Rozwoju, a co za tym idzie zbierać środki finansowe na terapie i lepszy rozwój wszystkich dzieci w Stowarzyszeniu.

Organizowany coroczny Kiermasz Świąteczny jest idealnym miejscem na zakup świątecznych przysmaków i upominków ręcznie robionych przez członków Stowarzyszenia i ich przyjaciół. Jest okazją do wspólnego spędzenia czasu, lepszego poznania Rodziców oraz Darczyńców.

Każdy może dorzucić swoją cegiełkę wspierając akcję internetową: „NIEBIESKA CHOINKA” poprzez wzięcie udziału w licytacji. Jako wystawca lub nabywca na lub wpłacając dowolną darowiznę – link po prawej). Pomagając wspieramy lepsze jutro dzieci z autyzmem. 100% środków zasila terapię w programie Akademia Rozwoju.

P.S. Akademia Rozwoju to program terapeutyczny, mający na celu zwiększenie skuteczności oddziaływań terapeutycznych poprzez organizację indywidualnych oraz grupowych zajęć terapeutycznych. Nabywanie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania (SI, logopedia, Trening Umiejętności Społecznych). Rozwijanie umiejętności sprawnego komunikowania się z otoczeniem (logopedia, Trening Umiejętności Społecznych). Usprawnianie i wspieranie funkcjonowania dzieci ze spektrum autyzmu w różnych środowiskach (SI, Trening Umiejętności Społecznych).