mosTy 3

mosTy 3 - zakończyliśmy zbieranie ankiet od rodziców i wolontariuszy

Informujemy że zakończyliśmy zbieranie ankiet od rodziców i wolontariuszy zainteresowanych udziałem w projekcie mosTY 3. Otrzymaliśmy 72 ankiety od wolontariuszy i 41 ankiet od rodziców. Trwa analiza ankiet. O wynikach rekrutacji poinformujemy zainteresowanych bezpośrednio e-mailem. Dziękujemy

mosTy 3 dla wolontariuszy - ostatnie wolne miejsca

Przyjmowanie ankiet zakończone !!!

Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem w ramach projektu mosTy 3 prosimy o pobranie ankiety zgłoszeniowej dla Wolontariuszy i przesłanie wypełnionej do 17 22 lutego 2013 (ostatnie wolne miejsca)

Uwaga: Ankietę nalezy wypełnić (nie zapominając uzupełnić pola Data wypełnienia ankiety oraz Podpis (wpisac imię i nazwisko)), nie skanować i odesłac na na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu prezentujamy Zasady udziału wolontariuszy w projekcie mosTy 3. Oczywiście, aby z nich skorzystać należy wypełnić ankietę zgłoszeniową do projektu a potem zostać zakwalifikowanym do projektu :)

Audycja radiowa o projekcie mosTy 3

radio plus krakówZapraszamy na audycję radiową o projekcie wolontaryjno-stażowym mosTy3 w radiu Plus dzisiaj 7 lutego w okolicach godziny 17.45
Słuchajcie nas w RADIO PLUS KRAKÓW (o częstotliwości: 106,1 FM) lub on-line http://krakow.radioplus.pl

Zapraszamy rodziców dzieci ze spektrum autyzmu do projektu mosTy 3

Przyjmowanie ankiet zakończone !!!

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych „ZACISZE” przy współpracy z NZOZ Ośrodek dla Osób z Autyzmem oraz Instytutem Psychologii UJ zapraszają RODZICÓW DZIECI ZE SPEKTRUM AUTYZMU zainteresowanych nawiązaniem współpracy z WOLONTARIUSZEM do udziału w projekcie

mosTy 3

 WOLONTARIAT środowiskowy na rzecz dziecka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Projekt "mosTy 3" to odpowiedź na POTRZEBĘ wsparcia rodzin dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w zakresie terapii, edukacji i opieki

Od rodziców oczekujemy:

  • gotowości do nawiązania współpracy z wolontariuszem na okres trwania projektu i włączenia go w obszar terapii i/lub opieki nad dzieckiem na terenie domu lub poza nim (według potrzeb rodziców i możliwości wolontariusza)
  • wypełnienia ankiety zgłoszeniowej do projektu
  • podpisania porozumienia

Zachęcamy do:

  • udziału w spotkaniu informacyjnym, na którym przedstawione zostaną możliwości jakie daje rodzicowi udział w projekcie, zasady projektu.

Wolontariuszom zapewniamy:

  • dwa cykle szkoleń warsztatowych przygotowanych i prowadzony przez terapeutów Poradni dla Dzieci z Autyzmem i innymi  Zaburzeniami Rozwoju - NZOZ Ośrodek dla Osób z Autyzmem
  • możliwość indywidualnych konsultacji z terapeutą dziecka oraz uczestniczenia w zajęciach terapeutycznych na terenie Poradni  (wymagana wstępna zgoda rodziców dziecka)
  • cykliczne warsztaty  z koordynatorką projektu
  • certyfikaty udziału w poszczególnych szkoleniach oraz w projekcie wolontariatu „mosTy 3”

Miejsce i termin spotkania: 8 luty o 17:00 w Poradnia dla Dzieci z Autyzmem i innymi Zaburzeniami Rozwoju przy ul Zacisze 7. Rodziców zainteresowanych projektem prosimy o obecność na spotkaniu z powodu istotnych informacji dotyczących udziału w projekcie.

W załączeniu ankieta zgłoszeniowa dla Rodziców. Ankietę należy wypełnić do 15 lutego (nie zapominając uzupełnić pola Data wypełnienia ankiety oraz Podpis (wpisac imię i nazwisko)), nie skanować i odesłac na na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na pytania odpowiada  z –ca koordynatora projektu: Magdalena Wolanin e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe spotkanie informacyjne dla wolontariuszy

Dodatkowe spotkanie informacyjne dla wolontariuszy odbędzie się dnia 11 lutego o godzinie 19:00 w sali nr 3 (Instytut Psychologii UJ, al. Mickiewicza 3).

Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem w ramach projektu mosTy 3 prosimy o pobranie ankiety zgłoszeniowej dla Wolontariuszy i przesłanie wypełnionej do 17 lutego 2013

Uwaga: Ankietę nalezy wypełnić (nie zapominając uzupełnić pola Data wypełnienia ankiety oraz Podpis (wpisac imię i nazwisko)), nie skanować i odesłac na na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.