mosTy 2

mosty2Projekt "mosTy 2" to druga edycja projektu WOLONTARIATU ŚRODOWISKOWEGO. Jest odpowiedzią na POTRZEBĘ wsparcia rodzin dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w zakresie terapii, edukacji i opieki.

Projekt "mosTy 2" prowadzony jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych "ZACISZE" przy współpracy z NZOZ "Effatha" oraz Instytutem Psychologii UJ dla RODZICÓW DZIECI Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU zainteresowanych nawiązaniem współpracy z WOLONTARIUSZEM do udziału w projekcie

Projekt wspiera   

mosTY2 - Przedłużony termin składania ankiet dla wolontariuszy do 8 marca

mosty2Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem w ramach projektu mosTy 2 prosimy o pobranie ankiety zgłoszeniowej i przesłanie wypełnionej do 8 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Osoby zakwalifikowane do projektu na podstawie ankiet zgłoszeniowych oraz rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się 10 marca zostaną przez nas powiadomione drogą telefoniczną. Na pytania kandydatów na Wolontariuszy dotyczące projektu mosTy 2 odpowiada Karolina Sobierska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapraszamy!

Projekt wspiera

Zapraszamy Wolontariuszy do projektu wolontariatu środowiskowego mosTy 2

mosty2Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem w ramach projektu mosTy 2 prosimy o pobranie ankiety zgłoszeniowej i przesłanie wypełnionej do 8 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie jej w wersji papierowej na spotkanie informacyjne odnośnie projektu dla kandydatów na Wolontariuszy, które odbędzie się dnia 2 marca o godz. 19:00 w Instytucie Psychologii UJ w sali 301 (al. Mickiewicza 3). Na spotkaniu informacyjnym omówione zostaną zasady udziału w projekcie mosTy 2. Osoby zakwalifikowane do projektu na podstawie ankiet zgłoszeniowych oraz rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się 10 marca zostaną przez nas powiadomione drogą telefoniczną. Na pytania kandydatów na Wolontariuszy dotyczące projektu mosTy 2 odpowiada Karolina Sobierska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapraszamy!

Projekt wspiera

Zapraszamy Rodziny do projektu wolontariatu środowiskowego mosTy 2

Rodziny zainteresowane udziałem w projekcie mosTy 2 prosimy o pobranie ankiety zgłoszeniowej i przesłanie wypełnionej do 25 lutego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ankiety zgłoszeniowe dostępne są także w rejestracji Poradni dla Dzieci z Autyzmem i innymi Zaburzeniami Rozwoju przy ul. Zacisze 7. Na pytania Rodziców dotyczące projektu mosTy 2 odpowiada Magdalena Wolanin – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapraszamy!

Projekt wspiera

mosTY 2 - spotkanie tematyczne dla rodziców: Wolontariat w praktyce 06.02.2012

mW ramach przygotowań do kolejnej edycji projektu wolontariatu środowiskowego mosTY 2 serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci ze spektrum autyzmu zainteresowanych nawiązaniem współpracy z wolontariuszem na spotkanie tematyczne Wolontariat w praktyce. Spotkanie odbędzie się w dniu 6 lutego o godz. 18.00 w Poradni dla Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwoju mieszczącej się przy ulicy Zacisze 7. Plakat tutaj