„Możemy jeszcze więcej!” - podsumowanie projektu

Szanowni Państwo,

W okresie od września do grudnia 2015 roku w ramach projektu „Możemy jeszcze więcej!” regularnie spotykaliśmy się w krakowskich instytucjach kultury, gdzie wspólnie spędzaliśmy czas, stwarzając naszym podopiecznym, wymagającym szczególnego wsparcia w rozwoju, okazje do przeżycia nierzadko swoich pierwszych przygód ze sztuką, muzyką klasyczną oraz kinem i teatrem.

Przygotowując projekt „Możemy jeszcze więcej!” kierowaliśmy się przekonaniem, że kwestia przezwyciężenia istniejących barier, związanych z uczestnictwem rodzin wychowujących niepełnosprawne dziecko w ofercie krakowskich instytucji kultury, nie jest rzeczą skomplikowaną. Realizacja poszczególnych działań tylko utwierdziła nas w tym przekonaniu. Liczyliśmy na to, że pokazując Państwu ogromną gamę możliwości, jakie oferują krakowskie muzea, kina, teatry oraz instytucje promujące muzykę klasyczną, zachęcimy Państwa do regularnego korzystania z nich we własnym zakresie. Informacje zwrotne, które dotychczas pozyskaliśmy od Państwa, wskazują na to, że cel ten udało nam się zrealizować.

Ponieważ projekt „Możemy jeszcze więcej!” dobiega końca, w imieniu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie chcemy raz jeszcze zaprosić Państwa do dalszego eksplorowania barwnej i niewyczerpanej oferty krakowskich instytucji kultury, skierowanej do rodzin z dziećmi, w tym również do rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne. Niniejsza strona (link na poniższej ikonografice) powstała po to, aby ułatwić Państwu dostęp do propozycji owych instytucji.

 Wszystkich zachęcamy także do zapoznania się z wnioskami z ankiety ewaluacyjnej przeprowadzonej po projekcie