"Możemy jeszcze więcej!" - rozpoczęcie projektu

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy, że dzięki dofinansowaniu, które Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (www.tpd.pl) otrzymało od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu dotacyjnego „Kultura dostępna”, w najbliższych miesiącach Ośrodek Wspierania Rozwoju Dziecka (www.poradniatpd.pl) wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz Dzieci Autystycznych (www.zaciszeautyzmu.pl) zrealizujemy projekt „Możemy jeszcze więcej!”.

W ramach projektu „Możemy jeszcze więcej!” zorganizujemy kilkanaście wyjść do krakowskich instytucji kultury, przeznaczonych dla dzieci niepełnosprawnych, objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju lub kształceniem specjalnym oraz dla członków ich rodzin. Działania realizowane w ramach każdego z wyjść zostaną oczywiście dostosowane w formie i treści do możliwości każdej z grup odbiorców.

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 0 do 8 r.ż (ur. w 2007 r. i później), które aktualnie realizują w Poradni „Ośrodek Wspierania Rozwoju Dziecka” wczesne wspomaganie rozwoju w oparciu o opinię o potrzebie wczesnego wspomagania wraz z rodzinami, dzieci będące beneficjentami Stowarzyszenia na rzecz Dzieci Autystycznych „Zacisze”,  a także dzieci uczęszczające w oparciu o orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do współpracujących z nami placówek oświatowych.


Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne.


Chętnych do zgłoszenia do Projektu prosimy o zapoznanie się z

- Regulaminem Rekrutacji oraz

- Regulaminem Uczestnictwa w Projekcie,

a następnie -  o  wypełnienie ankiety rekrutacyjnej dostępnej pod tym linkiem do dnia 9.09.2015r. 

Ankietę należy uzupełnić według zasad określonych w Regulaminie Rekrutacji do 9.09.2015r.
O wyniku rekrutacji do Projektu zostaną Państwo poinformowani drogą e-mailową lub telefoniczną.


Zapraszamy!
Dziękuję za wypełnienie ankiety
Anna Krauzowicz
Koordynator projekt „Możemy jeszcze więcej!”
Specjalistyczna Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
„Ośrodek Wspierania Rozwoju Dziecka”
Prowadzona przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Krakowie

W przypadku pytań związanych z rekrutacją do projektu należy kontaktować się ze Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną „Ośrodek Wspierania Rozwoju Dziecka”, prowadzoną przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Krakowie - drogą e-mailową ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefoniczną (12 633 84 59).

Szczegółowe informacje dotyczące projektu oraz relacje z poszczególnych wydarzeń kulturalnych będą publikowane na stronie: www.poradniatpd (zakładka „Projekt Możemy jeszcze więcej!”).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

w ramach programy dotacyjnego „Kultura Dostępna”

Realizator Projektu:

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Krakowie przy współpracy partnerskiej Stowarzyszenia na rzecz Dzieci Autystycznych „ZACISZE”