Nowiny

Zapisy na Wczesne Wspomaganie Rozwoju w Totoro

Uprzejmie informujemy, że Totoro - Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna rozpoczęła przyjmowanie zapisów na zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
Zajęcia zostaną uruchomione w styczniu 2017 r. Mogą w nich uczestniczyć dzieci w każdym wieku, posiadające aktualną opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka – z diagnozą zaburzeń ze spektrum autyzmu, z diagnozą niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi.
W ofercie zajęcia specjalistyczne w formach indywidualnych oraz grupowych – w tym między innymi:
· terapię psychologiczną,
· terapię pedagogiczną,
· terapię logopedyczną,
· rehabilitację ruchową,
· terapię integracji sensorycznej
· grupowe treningi umiejętności społecznych.
· wsparcie rodzin dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju w formie konsultacji psychologicznych, psychoterapii indywidualnej, psychoterapii rodzin oraz grupy wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.
Dodatkowo, poza wczesnym wspomaganiem rozwoju, oferta Poradni „Totoro” obejmuje atrakcyjne grupowe zajęcia edukacyjne dla dzieci i rodziców, prowadzone w formach integracyjnych – w tym wspólne wyjścia do instytucji kultury, planszówkowe popołudnia z elementami treningu umiejętności społecznych, zajęcia z zakresu Sensoplastyki i inne.

KONTAKT: Niepubliczna Specjalistyczna  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Totoro”
Ul. Orląt Lwowskich 2/2, 31-518 Kraków
Tel. 12 346 11 30, 664 067 500
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

www.poradniatotoro.pl