Aplikacja edukacyjno-terapeutyczna Dromibus - Edukacja Włączająca

Informujemy że Firma Dromnibus, organizator kampanii Równi w różnorodności, której Stowarzyszenie Zacisze było partnerem, zaprasza do bezpłatnych testów nowej aplikacji edukacyjno-terapeutycznej DrOmnibus Edukacja Włączająca, której wartość, funkcjonalność zbudowana została przez specjalistów pracujących z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Mamy możliwość połączyć się z rozwój tej aplikacji, gdyż do marca 2017 aplikacja rozwinie się o nowe funkcjonalności oraz treści edukacyjne. Jakie? Zależy też od  naszego zaangażowania i opinii.

Aby testować tą aplikację wystarczy wejść na stronę, zarejestrować się i pobrać aplikację na smartfon, tablet lub korzystać z niej na komputerze.

LINK DO OPISU aplikacjii i bezpłatnego testowania

Opinie o aplikacji można wysyłać do końca marca 2017r. na adres email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Równocześnie szukamy trójki dzieci (wiek wczesnoszkolny, z deficytami poznawczymi), które wraz z rodzicami zaangażują się w testowanie na dłuższy okres (ok. 3 mieś), by praktycznie zweryfikować i pokazać możliwości aplikacji i jej wartość dla edukacji i rozwoju dziecka. Z takiej “Obserwacji” chcemy przygotować materiały w  postaci opisów pracy rodziców z dzieckiem w domu, w tym fotografie, a na koniec obserwacji może i film (do decyzji rodzica).

Materiały te będziemy wykorzystywać w Stowarzyszeniu i również w DrOmnibusie, w internecie i podczas konferencji i szkoleń nauczycieli i specjalistów pracujących z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.   

Dziecko i rodzice biorące udział tym projekcie otrzymają od DrOmnibusa bezpłatny dostęp do apliakcji DrOmnibus Edukacja Włączająca na 1 rok.

Zapraszamy do włączenia się w tą akcję!