VI Bal w Feniksie

VI Bal w Feniksie
W dniu 16.11.2012 odbędzie się tradycyjny doroczny bal charytatywny organizowany przez JCI Kraków. To juz VI Bal w Feniksie. W tym roku środki uzyskane z licytacji przekazane zostaną na Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych "ZACISZE". Przedmiotem licytacji będą prace naszych dzieci opatrzone krótką historią dziecka z autyzmem. Wybrane prace poniżej

Feniks 2013

Doroczny dancing był siódmym charytatywnym balem organizowanym przez JCI Kraków od 2006 roku. Rok temu środki w wysokości ponad 24 tysięcy złotych przekazane zostały na rzecz Stowarzyszenia Zacisze. W tym roku zbierano środki dla Fundacji Pomocy Dzieciom z Wadami Przełyku i. Johna Fortera. Licytowano prace dzieci, wina, obrazy i koszulkę Realu Madryt z autografem Jerzego Dudka. Zebrano ponad 34 tysiące złotych! Przy okazji tegorocznego Feniksa, w ramach podziękowań dla JCI, przygotowane zostały tablice poprzez które, w imieniu Naszych dzieciaków, przekazaliśmy podziękowania za zeszłoroczne wsparcie. Na tablicach po za szczerym "dziękujemy" znalazło się rozliczenie środków, oficjalne plakaty zrealizowanych dzięki wsparciu JCI projektów, ich fotograficzna dokumentacja oraz specjalnie przygotowany dla JCI przez dzieciaki plakat.

feniks 2013   feniks 2013 feniks 2013 feniks 2013 feniks 2013feniks 2013 feniks 2013 feniks 2013

VI Dancing Feniks JCI Kraków - znamy wylicytowaną kwotę

Podczas VI Dancing Feniks JCI Kraków na rzecz Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci Autystycznych ostateczna kwota jaką została zebrana 24 100 zł. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za chojność i wsparcie naszych działań. Pieniądze przeznaczymy realizację projektu na wsparcie dzieci z autyzmem. Jeszcze raz dziekujemy w imieniu dzieci ofiarodawcom, jak i organizatorowi - JCI Kraków

VI Dancing Feniks JCI Kraków fot. Paweł Wodnicki VI Dancing Feniks JCI Kraków fot. Paweł Wodnicki

VI Dancing Feniks JCI Kraków fot. Paweł Wodnicki VI Dancing Feniks JCI Kraków fot. Paweł Wodnicki VI Dancing Feniks JCI Kraków fot. Paweł Wodnicki

SUPER HEROS AND MEGA STARS

Juz dzisiaj, w piątek 16 listopada pod hasłem "SUPER HEROS AND MEGA STARS" odbędzie się szósta już edycja imprezy "DANCING W FENIKSIE" która jest przebieranym balem charytatywnym organizowanym przez Stowarzyszenie Junior Chamber International Kraków w kultowym krakowskim lokalu Feniks przy ul. Św. Jana 2. W ramach charytatywnej aukcji licytowane będą między innymi narty Adama Małysza i rękawica Mike Tysona oraz prace dzieci ze spektrum autyzmu ze Stowarzyszenia.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Autystycznych "ZACISZE".  Licytacja ze zbiórką na szlachetny cel odbędzie się o północy.

już w Piątek - VI bal w Feniksie

Do VI Balu w Faniksie zostało już tylko 4 dni

Doroczny bal charytatywny organizowany jest przez JCI Kraków od 2007 roku. W ciągu 5 lat udało nam się w trakcie balów uzyskać środki w sumie 152.500 zł, które przekazano krakowskim fundacjom: Mimo Wszystko, Mam Marzenie oraz Matio. Tegoroczny Dancing Feniks organizowany jest już po raz VI przez JCI Kraków i odbędzie się w dniu 16 listopada (piątek). ...Motyw przewodni: Kultowe filmy – Super Heros, Mega Stars.

W tym roku JCI Kraków licytuje dla Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych „ZACISZE” -

Zdjęcia z poprzednich edycji Dancingu Feniks: 2011 - V Bal w Feniksie, 2010 - IV Bal w Feniksie

Beniamin

Praca Beniamina bierze udział w licytacji podczas VI Balu w Feniksie organizowanego przez JCI Kraków"Beniamin lat 8, autyzm. Niestrudzony fascynat map, smoków i mieszkańców morskiej otchłani. Lubi męskie wyprawy rowerowe z tatą i braćmi. Najważniejszy kolor to czerwony."

Praca Beniamina bierze udział w licytacji podczas VI Balu w Feniksie organizowanego przez JCI Kraków

Maria

Praca Marii bierze udział w licytacji podczas VI Balu w Feniksie organizowanego przez JCI Kraków"Maria, lat 7. Jest pogodną, wrażliwą dziewczynką. Lubi szybką jazdę samochodem i huśtanie na huśtawce bo wtedy "świat się ucieka raz w przód raz w tył". Kocha muzykę klasyczną Mozarta, Vivaldiego, Chopina. Jej marzeniem jest pójście na koncert muzyki klasycznej do filharmonii. Jej ulubionym bohaterem z bajki jest krokodyl Pan Klap, którego portret mają okazję Państwo podziwiać."

Praca Marii bierze udział w licytacji podczas VI Balu w Feniksie organizowanego przez JCI Kraków

Piotr

Praca Piotra bierze udział w licytacji podczas VI Balu w Feniksie organizowanego przez JCI Kraków"Piotr ma 9 lat i autyzm. Malarz abstrakcjonista jak widać po jego dziele. Maluje nie tylko na papierze, ale także na bardziej niestandardowych powierzchniach: ścianach, stołach, meblach, zabawkach, ekranach monitorów. Bardzo kocha swoje młodsze rodzeństwo: braciszka i siostrzyczkę. Marzy o zabawach z innymi dziećmi."

Praca Piotra bierze udział w licytacji podczas VI Balu w Feniksie organizowanego przez JCI Kraków

Więcej artykułów…

  1. Rysiu
  2. Mateusz
  3. Milenka
  4. Wiktor