Autyzm Stopklatka

AUTYZM STOPKLATKA to wystawa prac fotograficznych osób z autyzmem, którą ogladać można od 18. XI - 03 XII 2012 w kinie Mikro.

Podstawowym celem stworzenia wystawy było przeświadczenie, że każde dziecko, które ma w ręku aparat jest twórcą.

Autyzm Stopklatka trwa nadal

Wprawdzie II Przegląd Filmów o autyzmie i zespole Aspergera juz za nami, ale AUTYZM STOPKLATKA, wystawa prac fotograficznych osób z autyzmem jest nadal dostepna w kinie Mikro. Wystawę można ogladać nadal do 03 XII 2012

Niektórzy ludzie z autyzmem wiodą życie w ciszy

Axel Brauns w książce „Barwne cienie i nietoperze. Życie w autystycznym świecie” napisał:
„Niektórzy ludzie z autyzmem wiodą życie w ciszy, zamknięci w sobie, inni szaleją, bo rzeczywistość ich przytłacza. Niektórzy z nich nigdy nie nauczą się poprawnie dziękować. Są jednak tacy, którym ten zwrot tak lekko przechodzi przez usta, że sprawiają wrażenie, jakby rozumieli, co im się właśnie wymsknęło. Niektórzy ludzie z autyzmem chętnie się śmieją i dużo gadają, inni są raczej rzeczowi i małomówni. Niektórzy ludzie z autyzmem rozpaczają z powodu przygnębiających myśli, inni zasiedlają słoneczną stronę życia. Życie w autyzmie jest kiepskim przygotowaniem do życia w świecie bez autyzmu. Uprzejmość zastawiła wiele pułapek, w które można wpaść. Ludzie z autyzmem żadnej nie ominą; są w tym mistrzami.”

Te i inne cytaty (z Temple Grandin, Donny Wiliams, Liane Holliday – Willeys) można przeczytać podczas wystawy "Autyzm- stopklatka".
 
Każdy z fotograficznych bloków tematycznych zawiera cytat osoby dotkniętej zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Podczas II Przeglądu Filmów o autyzmie i zespole Aspergera autyzm przeniknie nas wszystkimi zmysłami.
 
Poznaj Go!!!

AUTYZM STOPKLATKA

Zapraszamy na AUTYZM STOPKLATKA, wystawę prac fotograficznych osób z autyzmem, którą ogladać można od 18. XI - 03 XII 2012 w kinie Mikro. Przyjdż już dzisiaj, przy okazji II Przeglądu Filmów o autyzmie i zespole Aspergera, lub po przeglądzie. NIE PRZEGAP - Masz czas do 3 grudnia by zobaczyć świat oczami osób z autyzmem, świat zatrzymany w kadrze

AUTYZM STOPKLATKA - zaproszenie

Zapraszamy na AUTYZM STOPKLATKA, wystawę prac fotograficznych osób z autyzmem, którą ogladać można od 18. XI - 03 XII 2012 w kinie Mikro.